O inwestycji

Apartamenty Awangarda, to kolejna inwestycja firmy REMBUD. W jej skład wejdą cztery budynki mieszkalne o łącznej liczbie mieszkań 150. Do każdego lokalu mieszkalnego będzie przypisane miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska, a na terenie osiedla rozlokowane zostaną zewnętrze miejsca parkingowe. Klatki schodowe będą obsługiwane przez ciche windy elektryczne.

W czterokondygnacyjnych budynkach, znajdować się będą lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni od 27 m2 do 80 m2 i funkcjonalnych rozkładach, które zapewnią duży komfort użytkowania. Układ apartamentów komponowany jest również w taki sposób, aby można było łączyć je w większe lokale.

Każdy z apartamentów posiada własny balkon lub taras, a właściciele mieszkań na parterze otrzymają do dyspozycji własne ogródki.

Apartamenty Awangarda, powstaną w najbardziej atrakcyjnej dzielnicy Opola - Gosławicach przy ulicy Tarnopolskiej. To dzielnica, której znakiem rozpoznawczym jest istniejący Park Sensoryczny, a w przyszłości będzie też, jedyna w Opolu Tężnia.

Dzielnica Gosławice jest idealnym miejscem pod względem warunków bytowych – w najbliższej okolicy znajduje się szpital z przychodnią lekarską i gabinetami specjalistów, sklepy, szkoła podstawowa oraz przedszkola.

Niebawem dzielnica wzbogaci się również o nowoczesną Filię Młodzieżowego Domu Kultury. Wszystkie te atuty, a dodatkowo także dobra komunikacja z centrum miasta powodują, że Gosławice są doskonałym miejscem do zamieszkania.

Lokalizacja inwestycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password