Deweloper

Rembud jest niezależną firmą deweloperską, działającą przede wszystkim na rynku opolskim w zakresie budownictwa wielorodzinnego.

W tym roku obchodzimy 25-lecie działalności i to właśnie doświadczenie daje nam solidną przewagę na rynku nieruchomości – jesteśmy firmą stabilną finansowo ze stuprocentowym kapitałem polskim. W dzisiejszej szybko zmieniającej się rzeczywistości te atuty – wieloletnia praktyka i stabilność finansowa – gwarantują pewność i bezpieczeństwo realizowanych inwestycji.

Nasze realizacje, a wcześniej starannie dobierane projekty, które od wielu lat przygotowuje pracownia Architop, charakteryzuje przede wszystkim przemyślana i funkcjonalna architektura, zapewniająca komfort i wygodę mieszkania. Zastosowanie nowoczesnych technologii w połączeniu z wysoką jakością materiałów budowlanych i wykonania zapewnia naszym inwestycjom piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd. Nasze doświadczenie, starania i efekty naszej pracy zostały docenione – potwierdzają to liczne wyróżnienia i nagrody cenione w branży deweloperskiej.

Klientom zainteresowanym uzyskaniem kredytu hipotecznego oferujemy pomoc we wszelkich formalnościach: współpracujemy z bankami i instytucjami doradztwa finansowego, które pomagają kupującym w wyborze kredytu z ofert większości banków. Oferujemy również kupony rabatowe rabatowe do wykorzystania we współpracujących z nami hurtowniach z materiałami wykończeniowymi do mieszkań.

Dotychczas wcieliliśmy w życie wiele inwestycji budowlanych, a w szczególności budownictwo wielorodzinne takie jak: Osiedle Słoneczne 1 i Osiedle Słoneczne 2, Słoneczne Tarasy, Malinowe Osiedle, Osiedle Moderna, Osiedle Bielana i Nova Ozimska.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password